Strona główna Rozrywka Co warto wiedzieć o uwodzeniu?

Co warto wiedzieć o uwodzeniu?

643
PODZIEL SIĘ

Czy tak zwane szkoły uwodzenia oraz różnego rodzaju kursy, których oferty można znaleźć w internecie, faktycznie mają jakąkolwiek wartość? Bardzo często autorzy tego rodzaju kursów lub poradników starają się przekonać nas, że uwodzenie to coś w rodzaju mniej lub bardziej skomplikowanego równania matematycznego, które każdy może rozwiązać, o ile tylko zna odpowiedni algorytm. A jak jest z uwodzeniem w rzeczywistości? Przyjrzyjmy się tej kwestii nieco bliżej.

Co warto wiedzieć o uwodzeniu?

Przede wszystkim przywołane powyżej przekonanie, że uwodzenie przypomina rozwiązywania zagadki lub równania matematycznego, należy na samym wstępie wrzucić do kosza. Nie istnieją bowiem żadne uniwersalne sposoby na skuteczne uwodzenie kobiet, ponieważ po pierwsze kobiety(tak jak wszyscy inni ludzie) mogą znacząco różnić się pomiędzy sobą, a przez to mieć na przykład różne i wzajemnie rozbieżne preferencje, a po drugie po prostu dlatego, że każda sytuacja jest inna. Z konieczności rozmowa z kobietą musi przecież inaczej wyglądać w klubie, a inaczej na przykład w bibliotece lub jakiejś innej sytuacji tego rodzaju.

To wszystko bynajmniej nie oznacza jednak, że nie można sformułować pewnych ogólnych zasad, których należy trzymać się podczas uwodzenia, zasad o znaczeniu uniwersalnym, które znajdują zastosowanie zawsze i wszędzie. Oto kilka z nich.

Po pierwsze: zadbany wygląd

To fakt, że kobiety przeważnie nie przywiązują aż tak dużej wagi do wyglądu zewnętrznego mężczyzny, jak ma to miejsce w odwrotnej konfiguracji. Nie oznacza to jednak, że wygląd, w szerokim znaczeniu tego terminu, w ogóle nie jest przez panie brany pod uwagę i poddawany ocenie. Co może skutecznie zniechęcić każdą, nawet najbardziej wyrozumiałą w tym względzie kobietę? Z całą pewnością do takich, „silnie odstraszających” czynników można zaliczyć między innymi żółte, zaniedbane zęby, nieświeży oddech z jamy ustnej, brudne, niechlujne ubranie, tłuste włosy i tak dalej. Krótką mówiąc, chodzi po prostu o tak zwaną higienę osobistą. Dla wielu kobiet mężczyzna nie musi być atrakcyjny wizualnie, wystarczy, że jest zadbany. Białe zęby, ładnie pachnące perfumy, dobrze dobrane ubrania- bardzo często wystarczy tyle, aby kobieta uznała mężczyznę za osobnika przystojnego, a to przeważnie jest już połowa sukcesu.

Czym jest uwodzenie? Dowiesz się dzięki stronie uwodzenie.org

Po drugie: umiejętność rozmowy

Mężczyźni bardzo często o tym zapominają, ale każda kobieta, oprócz tego że jest kobietą, jest również osobą. Co to oznacza? Najkrócej mówiąc, oznacza to, że oprócz tendencji typowych dla swojej płci, kobiety mają również potrzeby, ambicje oraz pragnienia, które posiada chyba każda osoba ludzka.

Z tej przyczyny, warto nauczyć się rozmawiać z kobietami: słuchać tego, co mają do powiedzenia, interesować się ich zdaniem oraz powstrzymywać się od różnych typowych „męskich” zachowań, jak na przykład niedopuszczanie kobiety do głosu, próby osłabienia jej poczucia wartości osobistej lub też redukowanie jej osoby tylko i wyłącznie do atrybutów kobiecości. Jeżeli kobieta zauważy, że dostrzegamy w niej nie tylko cielesność, ale również osobę: kolejny ważny punkt dla nas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here